Mackma.sk
potrubárske dni v prahe

TECHNICKÁ INNOVÁCIA - MACKMA

MACKMA® je člen skupiny MASSARO GROUP. MASSARO GROUP sa môže pochváliť viac ako 30-ročnými skúsenosťami v civilnom sektore a v oblasti priemyselného stavebníctva. V súčasnosti spolu s MACKMA® vyrába aj inovatívne priemyselné stroje.

MACKMA® pokrýva celý výrobný reťazec: dizajn, výrobu, uvedenie do prevádzky a popredajný servis s cieľom zabezpečiť najvyššiu kvalitu v každej fáze procesu.

MACKMA vytvorená pre vás.

Pri riešení výziev budúcnosti sa zameriavame na inovácie. Nielen výskum a vývoj nových výrobkov, ale aj vytvorenie novej vízie a zavedenie inovatívnych a cenovo dostupných riešení tvarovania kovov. Cieľom MACKMA® je nájsť správnu rovnováhu medzi skúsenosťami, tvorivosťou a technológiou. Sme presvedčení, že skutočne inovatívna spoločnosť musí byť založená na efektívnej spolupráci so všetkými odvetviami, aby mohla zvyšovať svoju hodnotu a konkurencieschopnosť.

MACKMA® vytvára inovatívne modely s využitím najmodernejších materiálov; vyvíja tiež systémy a komponenty s vysokou pridanou hodnotou a technológie, ktoré vyhovujú každodenným požiadavkám používateľov.MACKMA® je medzinárodná spoločnosť a kladie dôkaz na dizajn, funkčnosť a efektívnosť, ale čo je dôležitejšie, je živnou pôdou pre nápady.
Mackma priemyselná ohýbačka

Mackma priemyselná ohýbačka

ant s.r.o. autorizovaný distribútor

Sme autorizovaný distribútor pre značku MACKMA® v Slovenskej republike. Kontaktujte nás pre predvedenie strojov, technické poradenstvo pri výbere správnych parametrov strojov pre vaše potreby.

ant s.r.o. Servis náradia MACKMA®

Zabezpečujeme aj servis strojov a náradie MACKMA® v servisnom stredisku v Bratislave. Ako postupovať v prípade servisu nájdete TU

demo naradie

Služby pre vás:
Sledujte nás:


Produktový katalog
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In