Mackma.sk
MSV BRNO 2022

3 typy klietkových centrátorov na väčšie priemery rúr

Klietkové centrátory sú efektívna metóda na rýchle vyrovnanie jednej veľkosti potrubia. Zväčša sa delia na tri druhy, podľa spôsobu ich dotiahnutia: (manuálne, račňové, hydraulické)

Manuálne klietkové centrátory

Manuálne klietkové centrátory TAG sú k dispozícii vo veľkostiach v rozmedzí od 4 do 24". Centrátor je navrhnutý na dosiahnutie rýchleho vyrovnania rúr pred zváraním. Ich výhodou je, že ich počas zváranie, nie je nutné odstraňovať.

Račňové klietkové centrátory

Rozsah račňových centrátorov je 20 - 80". Vonkajší klietkový centrátor TAG s račnou je veľmi silný a presný, ale je aj veľmi ľahký na používanie. Uťahovací mechanizmus je chránený tak, aby sa zabránilo znečisteniu

Hydraulické centrátory

Hydraulické vonkajšie centrátory sa využívajú až do 80". Vonkajší klietkový centrátor TAG je veľmi silný a presný. Centrátory od TAG sú vybavené hydraulickým zdvihákom s nosnosťou 5 - 20 ton.

Centrátor na rúry

Kontaktujte nás na 02/60103721 alebo na ant@ant.sk

TAG centrátor

TAG Hydraulické klietkové zvierky

TAG doplnky na zváranie

ant s.r.o. autorizovaný distribútor

Sme autorizovaný distribútor pre výrobky TAG v Slovenskej republike. Kontaktujte nás pre predvedenie centrátorov, úkosovačiek, alebo orbitálnej technológií. Zabezpečíme pre Vás technické poradenstvo pri výbere správnych parametrov pre vaše potreby.

 


Produktový katalog
Služby pre vás:
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií